CERTYFIKATY JAKOŚCI

ISO 9001: 2008

 

Nasze produkty, farby specjalistyczne do metalu spełniają najwyższe standardy jakości w Polsce, w Europie jak również w Stanach Zjednoczonych. Jakość to słowo klucz, zawsze była i jest dal nas priorytetem. Prawie 100 lat tradycji, wieloletnia współpraca ze światowymi markami doskonale świadczą o tym, że nasz produkt charakteryzuje się znakomitą jakością.

ISO 9001: 2008 określa wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością, w którym organizacja musi wykazać zdolność do konsekwentnego dostarczania produktu spełniającego wymagania klienta oraz obowiązujące wymogi ustawowe i wykonawcze, oraz ma na celu zwiększenie zadowolenia klientów poprzez skuteczne stosowanie systemu, w tym procesy ciągłego doskonalenia systemu i zapewnienia zgodności z klientem oraz obowiązujące wymogi ustawowe i wykonawcze. Wszystkie wymagania normy ISO 9001: 2008 mają charakter ogólny i mają zastosowanie do wszystkich organizacji, niezależnie od rodzaju, rozmiaru i produktu.

certyfikat-iso
Certyfikat-AAR-M-1003

CERTYFIKAT JAKOŚCI

AAR M-1003

 

Jednym z głównych zastosowań naszych powłok od początku były wagony towarowe, dlatego tak ważna jest dla nas amerykańska certyfikacja AAR M-1003. Przez lata Stowarzyszenie Kolei Amerykańskich (AAR) zaktualizowało specyfikację AAR M-1003 dla zapewnienia jakości, aby odzwierciedlić podobne wymagania norm ISO 9000.

Specyfikacja M-1003, sekcja J dotycząca zapewnienia jakości, obejmuje wymagania dotyczące produktów, usług i materiałów stowarzyszenia American Railroads (AAR). Należą do nich “nowe i odnowione komponenty”. Specyfikacja została opracowana w celu zapewnienia bezpieczeństwa, wymienności i opłacalności wytworzonych materiałów, produktów i usług. Wymagania jakościowe i ciągłe zmniejszanie odchyleń i odpadów są niezbędne dla ostatecznego klienta, bazy zaopatrzeniowej i certyfikowanej organizacji.

hovler-farba-specjalistyczna-baner-11
hovler-farba-specjalistyczna-baner-12
hovler-farba-specjalistyczna-baner-10