hovler-farba-specjalistyczna-farba-ekologiczna-1
Hovler-farba specjalistyczna

EKOLOGIA

 

Od roku 1950, czyli już prawie od 70 lat prowadzone są szerokie badania nad rozwojem powłok ekologicznych tworzonych na bazie wody, jest to wyrazem naszej troski o środowisko naturalne. Nasze farby do metalu nie zawierają rozpuszczalników, są niepalne oraz całkowicie nieszkodliwe dla człowieka i środowiska.

Farby do metalu Hovler spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska, przede dzięki swej innowacyjności w aspekcie ekologicznym. Nasza technologia produkcji oraz właściwości fizyko – chemiczne wybiegają  daleko w przyszłość. Będą doskonale sprawdzały się w kolejnych latach, w których normy i regulacje dotyczące ochrony środowiska naturalnego niewątpliwe się zaostrzą.

hovler-farba-specjalistyczna-baner-8-NO-VOC
hovler-farba-specjalistyczna---farba-bezwonna-nie-śmierdzi

FARBA BEZWONNA

hovler-farba-specjalistyczna---farba-ekologiczna

FARBA EKOLOGICZNA

hovler-farba-specjalistyczna---zerowe-voc

ZEROWA EMISJA LZW

hovler-farba-specjalistyczna---farba-niepalna

FARBA NIEPALNA

ZEROWA EMISJA LOTNYCH ZWIĄZKÓW ORGANICZNYCH

 

Farba specjalistyczna Hovler NO-VOC jest w 100% pozbawiona lotnych związków organicznych. Jest przyjazna środowisku, jak inne nasz produkty jest bezwonna oraz niepalna. Jest to idealne rozwiązanie wpisujące się w politykę firmy o ochronie środowiska.

Lotne związki organiczne występują jako uboczne produkty w wielu procesach przemysłowych i stanowią źródło zanieczyszczeń środowiska. Szczególnie duże znaczenie ma wtórne zanieczyszczenie substancjami powstającymi w wyniku reakcji chemicznych jakie zachodzą w środowisku z udziałem LZO. W taki sposób powstaje np. ozon troposferyczny. źródło/wikipedia

hovler-farba-specjalistyczna-baner-11
hovler-farba-specjalistyczna-baner-12
hovler-farba-specjalistyczna-baner-10